Image Alt

Dominik Kodras

Jsem zakladatelem STACA, akademie silového tréninku, silový a kondiční trenér české hokejové reprezentace “A”.

Budování firmy trvá již přes 6 krásných let, během kterých jsem zjistil, že pokud chce člověk dosáhnout něčeho opravdu velkého, potřebuje k sobě stejně smýšlející a odhodlané lidi. Proto jsem rád, že mám kolem sebe partu kolegů, se kterými tvoříme něco, co v České republice nemá obdoby.

Mezi mé největší úspěchy aktuálně patří pozice silového a kondičního trenéra u národního hokejového týmu, u kterého jsem měl tu čest být součástí bronzového týmu na mistrovství světa v roce 2022. Dále pak příprava několika sportovců z letních i zimních sportů na Olympijské hry (atletika, boby, windsurfing). Ve všem mě skvěle doplňuje náš tým v čele s Head Coachem Kamilem Hajduškem.

Za dobu své kariéry jsem se staral o přípravu šesti profesionálních sportovních týmů a rukama mi prošlo přes 150 sportovců z několika různých sportů. Mezi nimi najdeme hokejové hráče působící v NHL, KHL, Extralize, švýcarské či finské nejvyšší soutěži a mladé hráče před nebo po draftu do NHL. Dále účastníky mistrovství světa a Evropy, fotbalisty z ČR a dalších evropských soutěží, reprezentanty v atletice, karate, muay-thai či MMA.

Dále jsem pyšný na náš Before’n’After transformační program, ze kterého se postupem času stává vyhlášený projekt napříč celou Českou republikou.

Během následujících let chci v rámci STACA neustále produkovat nové tělesné transformace, pomáhat mladým sportovcům v rozvoji, těm vrcholovým k maximalizací tělesného i psychického výkonu a všem ostatním klientům k lepšímu zdraví, lepší postavě a znovunalezení radosti ze života.

Zavřít

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA