Image Alt

Nabízíme

Tréninky pro veřejnost

Pohled na osobní tréninky se za poslední léta rapidně změnil. A nutno říci, že k lepšímu!

Dnes to není jen o počítání opakování, ale o vzdělávání svěřenců, zaměřování se na slabá místa, naslouchání a plnění cílů, které si svěřenec určí. A to vše prostřednictvím koučingu nové generace.

Výhodou trénování ve STACA Elite Institute je, že každému svěřenci je sestaven tréninkový program přesně na míru a vždy probíhá pod vedením kouče. Nestane se tedy, že byste dělali byť jediné opakování pouze napůl.

Každá spolupráce je tedy maximálně individualizovaná.

V rámci prvotního testování projdete následující:

Měření podkožního tuku pomocí kaliperačních kleští (skinfold measurement)

STACA Questionnaire (všeobecný, námi sestavený, dotazník)

STACA Neuro Questionnaire (dotazník o historii zranění a dalších problémů)

STACA metabolický symptomatický dotazník (hodnocení hormonálního nastavení)

Neurotransmiterový test

Muscle Testing

Neurologické testování (po domluvě)

Hormonální diagnostika – krevní obraz (volitelné)

Osobní konzultace

Reference od klientů

Do STACA Elite Institute chodím pravidelně rok a mám z toho velice dobrý pocit. Vše začalo úpravou mého jídelníčku, zejména vhodným nastavením snídani, které jsem měl energeticky dost podhodnocenou. Dále se mi velice libí nastavení tréninků, kdy po absolvování třech stejných tréninků se zvyšující se zátěží, dojde k jejich změně. A hlavně cítím z celého gymu velice pozitivní energii, kdy cely tým kolem Dominika a Kamila táhne za jeden provaz. Děkuji a vydržte!!

Jan Kubata

Nejlepší věcí, kterou jsem pro své tělo a zdraví mohl udělat, bylo svěřit se do rukou týmu STACA. Všem, kteří pro sebe chtějí něco udělat, mohu 100% doporučit!

Ondřej Liška

Mohu jen doporučit. Po operaci ACL kloubu jsem nevěděl co se mnou bude, jak po sportovní, tak soukromé stránce, abych nebyl nějak limitován. Začal jsem s klukama v roce 2017 a zůstal do dneška. Nejde jen o to, že vyřeší Váš problém v danou chvíli, ale také předchází dalším problémům. Celý tým STACA jsou profíci, kamarádi a rodina, mezi kterou se vždy rád vracím.

Jiří Komrska

Tým STACA mohu pouze doporučit, individuální přístup, nastavení plánu podle domluvy, schopnost reakce na aktuální stav a situaci. Každá návštěva neuvěřitelně nabíjí!!!

Bohouš Sukdol

Máte zájem u nás trénovat?

Zapište se na tzv. waiting list a my se Vám v případě volných kapacit ozveme. Teď už stačí pouze vyplnit formulář.  Zavřít

  Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

  Kontaktní informace

  E-mail: 
  info@staca.cz

  Telefonní číslo: 
  +420 721 167 521

  Adresa gymu: 
  Sukova 2/1828
  370 05 České Budějovice

  Sledujte nás
  STACA