Stáže a semináře pro trenéry

Stáže ve STACA Elite Institute

Jedním z cílů STACA je zlepšovat úroveň trenérského odvětví v České republice, pomáhat trenérům všech úrovní propojovat teorii s praxí a zlepšovat úroveň jejich znalostí.

Týdenní stáže jsou jedinečnou příležitostí, jak získat odpověď na otázky, na které se trenéři snaží dlouhodobě, leč neúspěšně, přijít.

Každá týdenní stáž je individualizovaná na základě aktuálních znalostí trenéra, jeho přání a seznamu věcí, které by se chtěl během stáže dozvědět.

Stáže jsou kombinací edukačních a praktických bloků. Edukační bloky trvají každý den minimálně 2 hodiny (častěji 3 a více), zbytek dne je věnován praxi, kdy má trenér možnost nahlédnout pod pokličku všem STACA koučům, procházet si jimi sestavované tréninkové plány a vidět v akci nejlepší české sportovce, reprezentanty z několika různých sportů, ale také svěřence z řad obecné populace.

Každý den trávíte ve STACA Elite Institute minimálně 8-9 nabitých hodin.

Před stáží obdržíte na email seznam doporučené literatury a materiálů, ze kterých budete čerpat nejen na stáži, ale i v budoucí praxi.

Reference od stážistů

Máte zájem posunout se dopředu a začít s námi spolupracovat?

Semináře

Během uplynulého roku jsme na stáže navázali také přidáním dvou veřejných seminářů a jednoho on-line semináře. K udržení maximální kvality omezujeme kapacitu každého semináře na 10-12 lidí, aby si každý účastník odnesl maximum získaných informací.

Uplynulé semináře:

  • STACA Training Mastermind 1.0 (on-line, leden 2022)
  • STACA Neuro Biomechanics Level 1 ve spolupráci s Neurotraining Institute Markuse Schreyera
    (veden v angličtině, srpen 2022)
  • STACA Training Mastermind 2.0 (prosinec 2022)

Reference ze seminářů

Máte zájem o stáž nebo seminář? Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.