Image Alt

Jan Tobiška

Jsem poradce pro zdravý životní styl, žák MUNI v Brně obor biochemie, vášnivý sportovec a věčný student. Specializuji se na poradenství v oblasti zdravého životního stylu, kdy se zaměřuji především na témata jako je strava, spánek a cirkadiánní rytmus, základní i pokročilá suplementace, imunita, trávení a mikrobiom, stress-management, strategie pro podporu mentální i fyzické výkonnosti, vliv světla na zdraví organismu, biohacking… zkrátka se snažím zaměřit na všechna témata, která ovlivňují zdraví těla i mysli.

O těchto tématech se snažím edukovat jak obecnou populaci, tak profesionální sportovce – ať už skrze tvorbu edukativních příspěvků na sociálních sítích, podcasty, videa, články, přednášky na školách i ve sportovních týmech, či individuální konzultace, dlouhodobé spolupráce a hromadné coachingové skupiny.

Mou misí je pomoct lidem na cestě k odemknutí potenciálu jejich těla a mysli skrze správně zvolené životní návyky. Jsem moc vděčný za to, že mi tým STACA poskytuje zázemí, díky kterému mohu své know-how předávat i profesionálním sportovcům – mé krevní skupině.

Zavřít

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA