Image Alt

STACA Shadowing

STACA Shadowing

Nahlédněte pod pokličku koučům STACA!

Jeden týden v roce budete mít možnost nahlédnout na pracovní den koučů STACA!

Podmínky: vytvořte skupinku pěti lidí a přijeďte na jeden den k nám do STACA Elite Institute v Českých Budějovicích. Celkem se tedy dostane na pět pětičlenných skupinek (pondělí – pátek, každý den jiná skupinka).

Předpokládaný termín: 8. – 12. 7. 2024

Jednodenní shadowing stáž je zcela ZDARMA.

Reference

Zažil jsem už pár školení a seminářů ale pořád mi chybělo jak to všechno propojit. Nejvíce mi u Tebe dalo porozumění periodizaci, výběr a ukázka cviků a vidět vše v praxi s klienty. Hlavně jak pracuješ se sportovci. Líbilo se mi jak se prolínala teorie s praxí, že jsi nám důvěřoval na vedení tréninku, tvůj přístup k nám a celkově jak jste všichni pracovali s chutí. Ještě jednou děkuju!

David Korynta

Stáž ve STACA byla tou nejlepší volbou a investicí do budoucna. Rozhodně nebyla poslední. Vidět v akci Dominika, Kamila a další kolegy ze STACA, bylo přínosné. Práce, kterou celý tým odvádí je profesionální, precizní a detailní. Vše, co potřebujete a vše, co v tu chvíli pojmete, najdete právě tady!

Pavla Satrapová

Letos jsme měli tu čest se opět stát součástí STACA institutu a přihlížet tak na trénink a profesionální přístup u sportovců v off season i běžné populace. Během týdenní stáže jsme stejně jako vloni probírali teoretickou stránku věci s následnou aplikací v praxi. Chtěl bych klukům poděkovat za tuto šanci, která nás posouvá dále dopředu ve vědomostech týkající se silového tréninku a dává nám možnost aplikovat vědomosti na našich klientech v OSMA GYMu.

Ondra Smaha a Žaneta Smaha

Stáž jako taková mi otevřela oči jednak v tom kam až se jako trenéři můžeme posunout i to jak se jako profesionál chovat. Množství tréninkových metod a hraní si s nimi na základě klientovi zdatnosti, výběr cviků a možnosti, které nám to dává v tom jak posunout cvičence potažmo sportovce k cestě za jeho snem. Je ta nejlepší motivace pro neustálé zdokonalovaní sebe samého. Perfektní přístup všech lidí ve STACA. Díky moc!

Erik Polívka

Zarezervujte si své místo

Pokud máte zájem, vytvořte skupinku, vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.  Vyberte preferovaný datum


  Zavřít

  Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

  Kontaktní informace

  E-mail: 
  info@staca.cz

  Telefonní číslo: 
  +420 721 167 521

  Adresa gymu: 
  Sukova 2/1828
  370 05 České Budějovice

  Sledujte nás
  STACA