Sleepmag

1 199,00 Kč

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka

SLEEPMAG je doplněk stravy, který přispívá k lepšímu usnutí a klidnějšímu spánku, abyste se ráno mohli vzbudit svěží, plní energie a připraveni podat maximální výkon během dne.

Kvalitní spánek, stejně tak jako jídlo a pití, je jednou z nejdůležitějších složek našeho života. Hluboký spánek pomáhá optimalizovat mozkové funkce, podporuje dlouhověkost a zvyšuje mentální i fyzický výkon.

Problémem je, že se spánek jako takový podceňuje a díky hektickému životnímu stylu trpí dnes mnoho lidí nespavostí.

Nespavost (insomnie) postihuje 30 – 45% dospělé populace. Toto je oficiální statistika prezentovaná organizací World Sleep Society, která se zabývá výzkumem a osvětou v oblasti spánku. Podle ní představují problémy se spánkem globální epidemii, která ohrožuje zdraví a kvalitu života lidí, kteří trpí nespavostí.

Chronická nespavost je doprovázena častými projevy jako obtížné usínání, neschopnost zachovat kontinuální spánek, brzké probuzení nebo nedostatečně kvalitní a regenerační spánek. Tyto často přehlížené, chronické problémy se spánkem mohou vést k hormonální nerovnováze, rozhození cirkadiánního rytmu, ukládání tuku a dokonce i závažným onemocněním.

Zvyšuje se riziko hypertenze, obezity, deprese, ischemických srdečních poruch, rakoviny a diabetes a snižuje se celková kvalita života a produktivita.

Nedostatek kvalitního spánku je také častou příčinou dopravních nehod. Člověk trpící nespavostí má sedmkrát větší pravděpodobnost stát se účastníkem vážné dopravní nehody než člověk bez spánkové poruchy.

Dlouhodobě špatný spánek může mít na lidský organismus velmi negativní dopad. Pokud ale spíme kvalitním, hlubokým spánkem, pak jeho přínosy mohou být až překvapivě dalekosáhlé.

 • Jedna noc kvalitního spánku může zvýšit až o 20% vaši schopnost naučit se novým motorickým schopnostem.
 • Osm hodin kvalitního spánku zvyšuje až o 50% vaši schopnost získat nový pohled na složité problémy.
 • Spánek řídí optimální vylučování inzulínu a aktivně podporuje zdravé dělení buněk.
 • Dobrý spánek podporuje zdravou pokožku a mladiství vzhled.
 • Spánek zvyšuje u mužů hladinu testosteronu.
 • Spánek zvyšuje sportovní výkon.

Navzdory tomu, že nespavost představuje globální epidemii, která ohrožuje zdraví a kvalitu života, můžeme okamžitě učinit mnohé kroky na její prevenci a zlepšit tak kvalitu spánku.

A proto jsme vyvinuli SLEEPMAG, doplněk stravy složený z vysoce kvalitního, dobře vstřebatelného a využitelného magnesia ve formě bisglycinát, dvou aminokyselin (glycin,taurin) a inositolu.

SLEEPMAG je doplněk stravy,
který přispívá k rychlejšímu usnutí a hlubšímu spánku, abyste se ráno
mohli vzbudit svěží a plní energie.

3 výhody SLEEPMAGu

#1 RYCHLEJŠÍ USNUTÍ

Pokud máte problém s usínáním, převalujete se v posteli a počítáte ovečky, pak v první řadě potřebujete snížít hladinu stresového hormonu kortisolu. Toho můžete dosáhnout pravidelním užíváním produktu SLEEPMAG. 15 minut před spaním rozpusťte jednu odměrku ve 200ml vody a vypijte. Účinek můžete zvýšit praktikováním metody 4-7-8. Jedná se o krátké dechové cvičení, které vychází z jógy a pomáhá zrelaxovat tělo i mysl. Cvičení provádějte těsně před spaním. Budete-li praktikovat tento malý rituál každý den, zkrátí se doba vašeho usínání.

#2 Hlubší spánek

Jestliže vás v noci probudí i tikot hodin, nutnost dojít si na záchod nebo dokonce pouhé převalování partnera, pak váš spánek není dostatečně hluboký a regenerující. To se může negativně odrazit na vaší náladě a každodenních aktivitách. Produkt SLEEPMAG obsahuje inositol – velmi důležitou látku pro většinu neurotransmiterů. Zvláštní význam má hlavně pro serotonin a gabu. Tyto látky se v našem těle starají o pocit duševního i tělesného blaha. Ze serotoninu vzniká následně melatonin – spánkový hormon, díky kterému si můžeme dopřát hluboký, regenerující spánek.

#3 Více energie během dne

Kvalita spánku je přímo úměrná tomu, jak se budete cítit během následujícího dne. Po probdělé noci jistě nebudete schopni takového kognitivního a fyzického výkonu, jako když budete mít za sebou kvalitní a hluboký spánek. Po něm se ráno budete cítit svěží a plní energie. Během dne stihnete více práce a také vám zbyde čas na vaše koníčky. Pokud navíc chcete srovnat váš cirkadiánní rytmus (zjednodušeně: hodně energie ráno a útlum večer), potom je SLEEPMAG ten pravý suplement, po kterém můžete sáhnout.

Z ČEHO SE SLEEPMAG SKLÁDÁ?

TAURIN

Taurin je aminokyselina, která se vyskytuje v mozku, srdci, svalech nebo žluči. V mozku podporuje vylučování látky GABA – neurotransmiteru, který má uklidňující a stabilizující účinek. GABA nemůže procházet bariérou mezi krví a mozkem, takže zkoušet ji napřímo suplementovat je zbytečné. Zvýšit produkci GABA můžeme díky suplementaci taurinu, cvičení a jídlu (např. červené maso).

 • přispívá v boji proti úzkosti a depresím
 • má příznivý efekt na mozek, kosti a srdce
 • napomáhá filtrování toxinů a chemikálií z těla

Obsah v jedné dávce: 0,15g

Obsah v jedné dávce: 0,15g

MAGNESIUM BISGLYCINÁT

Bisglycinát hořečnatý je chelátovou, tělem vysoce vstřebatelnou a využitelnou formou hořčíku. Minerály v chelátových vazbách jsou elektricky neutrální a v nezměněné podobě se v těle dostávají přesně tam, kam mají a plní požadované funkce.

 • přispívá ke snižování úzkosti a stresu
 • přispívá ke zvyšování testosteronu u mužů
 • přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému

INOSITOL

Inositol je malá molekula, strukturou připomíná glukózu. Jedná se o pseudovitamin, který se někdy chybně řadí mezi vitaminy skupiny B. Výzkumy ukazují, že inositol aktivuje serotonin, tedy uklidňující neurotransmiter. Ze serotoninu vzniká následně melatonin – spánkový hormon, díky kterému si můžeme dopřát hluboký, regenerující spánek.

 • podporuje produkci serotoninu
 • napomáhá při stabilizaci nálady
 • má pozitivní efekt na deprese a úzkosti

Obsah v jedné dávce: 2g

Obsah v jedné dávce: 0,15g

GLYCIN

Glycin je aminokyselina a neurotransmiter, který se nachází většinou v potravinách obsahujících želatinu, jako je maso a různé druhy mořských plodů.

Studie ukazují, že suplementace glycinu před spaním:

 • přispívá ke snižování délky usínání a zvyšování kvality spánku
 • přispívá ke snižování pocitu únavy způsobeným nekvalitním spánkem
 • napomáhá při zlepšování kognitivních funkcí, pokud byla dříve kvalita spánku zhoršená

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak se SLEEPMAG užívá?

15 minut před spaním rozpusťte 3/4 odměrky práškové směsy ve 200ml vody a vypijte. Odměrku naleznete přiloženou v dóze.

Za jak dlouho mohu pocítit účinky suplementu?

Jedná se o velmi individuální věc. Někteří z našich klientů referují o pozitivním účinku ihned po prvním užití. U dalších dochází ke správnému mechanismu účinku během prvního týdne pravidelného užívání.

Mám SLEEPMAG užívat každý den?

Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat produkt 3-4x týdně.

Z čeho se suplement skládá?

SLEEPMAG je doplněk stravy složený z vysoce kvalitního, dobře vstřebatelného a využitelného magnesia ve formě bisglycinát, dvou aminokyselin (glycin, taurin) a inositolu.

Proč obsahuje SLEEPMAG taurin, který se přidává do energetických nápojů?

Taurin je aminokyselina, která se vyskytuje ve vysokých koncentracích v mozku. V energetických nápojích se používá v kombinaci s kofeinem, kde působí jako stimulant. V mozku taurin podporuje vylučování látky GABA – neurotransmiteru, který má uklidňující a stabilizující účinek. GABA nemůže procházet bariérou mezi krví a mozkem, takže zkoušet ji konzumovat jinak je zbytečné. Jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit produkci GABA, je díky suplementaci (např. taurin), cvičení a jídlu.

Může se stát, že mě suplement nabudí?

U lidí, kteří trpí chronickým nedostatkem magnesia, může po několika prvních dávkách suplementu dojít k rozběhnutí enzymatických reakcí, které byli inhibitovány právě vlivem nedostatku magnesia. Člověk se tedy může cítit opravdu nabuzený a čilý. Jakmile se srovná deficience magnesia, tento počáteční stav pomine.

Nejsou použité suroviny na seznamu zakázaných látek pro sport?

Žádná z látek obsažená v doplňku stravy SLEEPMAG se nenachází na Seznamu zakázaných látek a metod dopingu pro rok 2018.

Jsou obsažené látky návykové?

Ne. Látky obsažené v produktu SLEEPMAG nejsou návykové.

Má produkt nějaké vedlejší účinky?

U produktu SLEEPMAG nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Nebudu mít po požití problém ráno vstát?

Ráno byste se měli cítit odpočatí a svěží. SLEEPMAG nezpůsobuje malátnost ani „kocovinu“.

Co způsobuje dlouhodobé užívání?

Suplement má z dlouhodobého hlediska několik základních funkcí. První je, že doplníte nedostatečné množství hořčíku v těle, tím podpoříte správnou funkci enyzmatických reakcí v organismu. Za druhé si obnovíte správný cirkadiánní rytmus (biologické hodiny), díky tomu budete lépe usínat, ráno se budete budit odpočatí a plní energie přesně tak, jak je naše tělo z evolučního hlediska nastaveno. Za třetí – obsažené aminokyseliny slouží k podpoře správné funkce detoxikačních procesů v těle, které probíhají během spánku, zlepšujete si tak i celkové zdraví a jako vedlejší efekt budiž to, že se během noci nebudete tolik budit.

Je SLEEPMAG přírodní produkt?

Přípravek je vyroben v chemických laboratořích, tudíž se nedá označit jako přírodní. Všechny použité suroviny se však přirozeně vyskytují v lidském těle, my jen zvýšíme jejich celkové množství a tím podpoříme správnou funkci organismu.

Mohu používat doplněk stravy SLEEPMAG spolu s léky?

Pokud užíváte jakékoliv léky, zkonzultujte předem používání doplňku stravy SLEEPMAG s vaším ošetřujícím lékařem.

Jak SLEEPMAG chutná?

SLEEPMAG má nasládlou chuť, kterou způsobuje pseudovitamin inositol. To je malá molekula, strukturou připomínající glukózu.

Obsahuje SLEEPMAG lepek?

Produkt může obsahovat stopy lepku.

Je produkt vhodný pro vegetariány?

Ano.

Je produkt vhodný pro vegany?

Ano.

ZDROJE: www.examine.com, www.ncbi.nlm.nih.gov, www.carlroth.com, www.sigmaaldrich.com, www.lookchem.com, www.softschools.com

1 recenze SLEEPMAG

 1. Hodnocení 5 z 5

  Tereza Pavlovská

  Měla jsem dlouhodobé problémy se spánkem. Večer jsem nemohla usnout a ráno jsem byla unavená a bez energie. O svém problému jsem řekla Dominikovi. Ten mi upravil jídelníček, seznámil mě se zásadami spánkové hygieny a doporučil mi SLEEPMAG. Po týdnu, kdy jsem brala SLEEPMAG každý večer před spaním, došlo ke zlepšení. Dnes usínám rychleji a spím tvrdě celou noc. SLEEPMAG nyní beru přibližně 2x týdně.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *