fbpx

O nás

DOMINIK KODRAS

Jsem zakladatelem STACA, akademie silového tréninku.

Budování firmy trvá již 4 krásné roky, během kterých jsem zjistil, že pokud chce člověk dosáhnout něčeho opravdu velkého, potřebuje k sobě stejně smýšlející a odhodlané lidi. Proto jsem rád, že mám kolem sebe partu kolegů, se kterými tvoříme něco, co v České republice nemá obdoby.

Za dobu své kariéry jsem se staral o přípravu 6 profesionálních sportovních týmů a rukama mi prošlo přes 70 sportovců z několika různých sportů. Mezi nimi najdeme hráče působící v NHL, KHL, Extralize či švýcarské a švédské nejvyšší soutěži. Dále účastníky mistrovství světa a Evropy, fotbalisty z ČR a dalších evropských soutěží, reprezentanty v atletice, karate, motokrosu či muay-thai a MMA.

Dále jsme pyšní na náš Before’n’After transformační program, ze kterého se postupem času stává vyhlášený projekt napříč celou Českou republikou.

Během následujících let chci v rámci STACA neustále produkovat nové tělesné transformace, pomáhat mladým sportovcům v rozvoji, těm vrcholovým k maximalizací tělesného i psychického výkonu a všem ostatním klientům k lepšímu zdraví, lepší postavě a znovunalezení radosti ze života.

KAMIL HAJDUŠEK

S trénováním jsem začal v lednu 2019, kdy jsem se připojil k Dominikovi a v tu chvíli jsem ukončil profesionální fotbalovou kariéru. Od té doby je to pro mě vším a společně se staráme o profesionální atlety z různých sportů, ale i běžnou populaci na přeměnu postavy.

Coaching je mojí vášní. Užívám si, jak se klienti zlepšují a posouvají své limity. Rád hledám sebemenší detaily, které pomohou k tomu, aby trénink proběhl s co nejlepšími výsledky a klienta co nejvíce bavil. Mojí předností je, že se umím přizpůsobit každému jedinci a dokážu klienty rychle naučit správné technické provedení určitého cviku.

Mám za sebou již některé zahraniční semináře a v tom hodlám pokračovat. Mým cílem je se neustále zlepšovat jako jedinec, ale i jako tým STACA.

MARTIN HELD

Jelikož mám dobré vlohy a cit na pochopení lidského těla, tak se specializuji na uvolnění (treatment) v rámci naší společnosti. Každý den se setkáváme s různými fyziologickými problémy u našich klientů, které je třeba řešit, aby mohla být výkonnost co nejlepší.

Mojí předností je, že problém vnímám z větší perspektivy a uvědomuji si, že se jedná o škálu více důsledků, které vyústí v určitou bolest.

Mám za sebou zahraniční stáže, které byly specializované na nejrůznější druhy uvolnění. Mým cílem je absolvovat další, abych mohl praktikovat ty nejlepší metody, které by pomohly našim klientům.

Momentálně pracuji také jako kondiční a silový trenér SK Dynamo České Budějovice, kde jsem začínal s fotbalem a prošel zde všemi mládežnickými kategoriemi až do prvního týmu.

DAVID SKŘIVÁNEK

S hokejem jsem začínal v 6 letech v Brně a dopracoval to až do HC Sparta Praha, kde jsem prošel mládežnickými kategoriemi. Po dvou letech v 1. lize jsem se rozhodl ukončit kariéru. Okamžitě jsem se vrhl do světa silového tréninku, což je nyní mojí největší vášní.

Po absolvování základního kurzu jsem ihned začal studovat zahraniční velikány a vyrážet na stáže a semináře mimo naší zemi. Tyhle zkušenosti a touha po vzdělání mě nadále posouvají dále.

Co mě doopravdy naplňuje je pozorovat progres u svých svěřenců. A nemusí jít jen o budování síly, svalové hmoty, či spalování tuků. Každý klient má jiný cíl a mým úkolem je pomoci mu jej dosáhnout. Pro někoho to muže znamenat větší energie během dne, lepší koncentrace nebo kvalitnější spánek.

Mám za sebou 3 roky na pozici kondičního trenéra u LHK Jestřábi Prostějov, kde jsem pracoval s prvním týmem i juniory.

VERONIKA DOUDOVÁ

Ačkoli jsem se už od mala věnovala různým sportům a téměř každý den trávila nějakým pohybem, zdaleka mě nenapadlo, že jednou bude pohyb více, než jen mým koníčkem, že se stane povoláním. Ten zlomový bod přišel tehdy, kdy jsem po státnicích zamířila na pohovor týkající se kancelářské pozice. V tu chvíli mi došlo, že toto pro mě nebude ten správný směr. To, že chci pomáhat lidem, jsem věděla už dříve, ale právě tehdy jsem se přesvědčila o tom, že jim chci pomáhat tím, co vždy pomáhalo mě…právě již zmiňovaný pohyb! No a tak jsem odstartovala
nikdy nekončící studium, pozorování, praxi,…

Každopádně, mého rozhodnutí jsem nikdy ani trochu nelitovala, ba naopak. Práce s lidským tělem a sledování, čeho všeho je schopné mě snad nikdy nepřestane udivovat.

Dnes mám tu čest představit se jako součást STACA týmu, kde se soustředím na trénink, výživu a celkové zdraví žen. Mým svěřenkyním se snažím poskytnout maximum pro to, aby nejen skvěle vypadaly, ale především pro to, aby se skvěle cítily!

Veronika Doudová

MARIE OSTRÁ

Vystudovala jsem Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, pedagogickou fakultu, aprobaci přírodopis – tělesná výchova, ale už při magisterském studiu jsem věděla, že učit jít nechci. Věděla jsem, že trenérství je pro mě tou pravou a jedinou cestou. Proto jsem se trenérství začala věnovat už při studiu a po absolvování se do toho vrhla naplno. Chci se neustále vzdělávat a posouvat dále, pomoci lidem na cestě za jejich cílem, tak jak nejlépe dovedu.

Být trenérkou byl pro mě odjakživa sen – vysportované tělo, zdravý životní styl, žít naplno a cítit se skvěle po fyzické a psychické stránce – to byl vždy můj cíl. Mojí vášní byl je a bude crossfit, ačkoliv poznáním slunných stránek silového tréninku jsem zjistila, že je nedílnou součástí mých ale i tréninků všech sportovců.

Za můj největší dosavadní úspěch je být členkou STACA týmu. Moji výhodou je, že jsem si sama prošla Before and After programem, takže vím, jaká tvrdá dřina za tím je. Ale věřte mi, že to za to stojí a všechna ta dřina se vám dříve nebo později mnohonásobně vrátí.

Marie Ostrá

Co o nás říkají naši klienti?

Napsali o nás a spolupracujeme