Image Alt

Athletix Testing

Jedním z klíčových procesů STACA je schopnost objektivně analyzovat výkonnost sportovců a sledovat progres v čase. To jsou trenéři a sportovci ve STACA schopni provádět na nejvyšší úrovni díky Athletix Testing Center, které jsme jako první v Evropě ve spolupráci s Athletix Testing otevřeli přímo ve STACA gymu v Českých Budějovicích.

Hráči a trenéři tak mají unikátní možnost a okamžitý přístup ke sportovně-specifickým testovacím a analytickým procesům vyvinutým v rámci specializovaného konceptu Athletix, se kterým pracují například i USA Hockey, Český Hokej, Elite Prospects a mnoho dalších.

Tento standardizovaný systém nabízí čtyři specificky zaměřené testovací baterie – Hokej, Fotbal, Basketbal a Fitness (běžná populace). Sportovci a trenéři jsou díky testingu schopni objektivně analyzovat silné a slabé stránky, výsledky si porovnat v rámci rozsáhlé Athletix databáze s globálními benchmarky a díky tomu přesně zaměřit tréninkové plány a procesy.

Opakovaným testováním lze následně pravidelně sledovat progres jednotlivých testovaných oblastí (tělesná stavba, pasivní regenerace, rychlost, výbušnost, kognitivní schopnosti a další) a maximalizovat tak efektivitu tréninkového procesu. Výsledky jsou navíc díky aplikaci Athletix Data Zone zpracovány a prezentovány v praktické a snadno srozumitelné formě (např. Athletix Skóre apod.).

V rámci testování dostanete:

testování mnoha oblastí výkonnosti v rámci specificky vyvinutých Athletix baterií

přístup k zanalyzovaným výsledkům v aplikaci Athletix Data Zone s unikátními zobrazovacími prvky (Athletix Skóre, grafy, apod.)

validní a přesné porovnání v rámci globální databáze Athletix s daty z USA, Kanady a mnoha evropských zemí

doplňkové materiály (manuál k výsledkům apod.)

Posuňte svůj trénink na další úroveň díky objektivnímu a specifickému testování výkonnosti se STACA a Athletix Testing.

Reference od klientů

Koncept Athletix testování se mi líbí, dává to velký smysl. Pro mě byly nejzajímavější výsledky v oblasti tělesné stavby a autonomního nervového systému. Jsem ráda, že mohu tento inovativní způsob testování výkonnosti pravidelně využívat.

Tereza Vanišová (Ottawa, PWHL)

Athletix testování je skvělé. Díky výsledkům se s trenéry můžeme zaměřit přesně na ty oblasti, které je potřeba zlepšit. A díky rozvoji mimo led vždy cítím i velký posun na ledě.

Matěj Blümel (Texas Stars, AHL)

Díky Athletix výsledkům jsem schopný lépe a efektivněji trénovat. Zjistil jsem, jaké jsou moje silné a slabé stránky. Nejdůležitější pro mě bylo zjistit, jak dobře je moje tělo schopné regenerovat, pracovat se stresem a předcházet zraněním. Zároveň rád výsledky porovnávám v průběhu přípravy a soutěže.

Roman Will (HC Dynamo Pardubice, Tipsport Extraliga)

STACA rekordy

Jiří Smejkal – 724 cm

Ondřej Rohlík – 65,6 cm

Mikuláš Hovorka – 288 cm

Filip Přikryl – 1,57 s

Ondřej Rohlík – 4,60 s

Matěj Blümel – 18,90 W/kg

Jakub Pour – 354 s

Zavřít

Působíme po celé České republice. Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní informace

E-mail: 
info@staca.cz

Telefonní číslo: 
+420 721 167 521

Adresa gymu: 
Sukova 2/1828
370 05 České Budějovice

Sledujte nás
STACA